Енергоспестяваща лампа ECO LINE ∙ 20W ∙ 1135lm ∙ E27 ∙ 2700K
Код заявка: VIV000075
0.66€ 1.29лв.
Технически параметри
| Серия | ECO LINE |
| Мощност(W) | 20W |
| Светлинен поток (lm) | 1135lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Размери (mm) | Ø48x152mm |
| Живот на осветителя (h) | 10000h |
| Еквивалент | ~85W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Описание
Енергоспестяваща лампа 20W, 2700K. Среден живот на лампата 10 000 ч.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

