Линейна халогенна лампа Halo Line J ∙ 1500W ∙ 30000lm ∙ 254mm ∙ 2800K
Технически параметри
| Серия | J |
| Мощност(W) | 1500W |
| Светлинен поток (lm) | 30000lm |
| Цветна температура (K) | 2800K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | R7s |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | Ø12x254mm |
| Живот на осветителя (h) | 2000h |
| Димиране | димируем |
Описание
Халогенна линейна лампа 1500W, R7s, 254 mm, 230V, 2000 ч живот.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
