LED лампа LED20 ∙ MR16 ∙ 1.5W ∙ 12V ∙ G5.3 ∙ синя
Технически параметри
| Серия | LED 20 |
| Мощност(W) | 1.5W |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 38° |
| Размери (mm) | Ø50x46mm |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа 1,5W, 12V, за създаване на атрактивни светлинни ефекти, синя светлина.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

