Пендел стандартен ∙ 31112 ∙ прозрачен
Технически параметри
| Серия | PENDANT STANDART |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 700x70mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x100W |
| Цвят на корпуса | прозрачно |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | PC |
Описание
Пендел стандартен за монтаж на таван, с дължина 70 cm и бяла резбована термопластична фасунга за цокъл Е27, 230V, прозрачен. Максимално тегло на стъклото - 3 кг.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
