Фасунга метална D/O/8200/E/1
Код заявка: VIV001612
2.99€ 5.85лв.
Технически параметри
| Серия | SERIE 8200 |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø39.5x54.2mm |
| Цвят на корпуса | месинг |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 4A |
| Материал | метал |
Описание
Фасунга метална, резбована, с ринг, Е27.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
