Керамична фасунга за лампа с цокъл G9 KR/K540J
Код заявка: VIV001714
1.44€ 2.82лв.
Технически параметри
| Серия | G4/G5.3/G6.35/GU10/G9/R7s LAMPHOLDERS |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | G9 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø35x28.5mm |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 4A |
| Материал | керамика |
Описание
Керамична фасунга за лампа с цокъл G9, резбована, с ринг, термоустойчив корпус от изолационен материал, Т250.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
