Енергоспестяваща лампа SUPER LUX ∙ 7W ∙ 170lm ∙ GU10 ∙ 2700K
Технически параметри
| Серия | SUPER LUX |
| Мощност(W) | 7W |
| Светлинен поток (lm) | 170lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Размери (mm) | Ø50x74mm |
| Живот на осветителя (h) | 8000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Описание
SUPER LUX е модел, който успешно може да замени стандартна халогенна лампа 230V (цокъл GU10). Живот на енергоспестяващата лампа - 8000 ч.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
