Луминесцентна лампа T5 ∙ 21W ∙ G5 ∙ зелена
Технически параметри
| Серия | T5 |
| Мощност(W) | 21W |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G5 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 860x15mm |
| Живот на осветителя (h) | 8000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | зелен |
Описание
Луминесцентна лампа T5 21W, зелена. Среден живот на лампата 8000 ч.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
