Луна за вграждане FILO ∙ 2x23W ∙ никел мат
Код заявка: VIV002816
9.20€ 17.99лв.
Технически параметри
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø230x90mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | 2x23W |
| Цвят на корпуса | никел мат |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | Ø200mm |
Описание
Кръгла луна за компактни луминесцентни лампи 2 х Е27, 230V, матиран никел. Работи с енергоспестяващи лампи с цокъл Е27 или с LED лампи THOR LED 9W E27 VIVALUX.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


