Енергоспестяваща лампа BRIGHT SPIRAL ∙ 11W ∙ 630lm ∙ E14 ∙ 6400K
Код заявка: VIV002903
0.50€ 0.98лв.
Технически параметри
| Серия | BRIGHT SPIRAL |
| Мощност(W) | 11W |
| Светлинен поток (lm) | 630lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Размери (mm) | Ø40x97mm |
| Живот на осветителя (h) | 10000h |
| Еквивалент | ~53W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Описание
Енергоспестяваща лампа 11W, E14, 6400K, среден живот на лампата 10 000 ч.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

