Осветление за мебели PRIZMA ∙ FLV-310 ∙ матиран хром
Технически параметри
| Серия | PRIZMA |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G4 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | триъгълна форма |
| Размери (mm) | 130x128x40mm |
| Max натоварване | max 20W |
| Цвят на корпуса | матиран хром |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Описание
Осветително тяло за монтаж на мебели.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

