Рефлекторна LED лампа HiPOWER ∙ PAR16 ∙ 3W ∙ 180lm ∙ E14 ∙ 2700K
Технически параметри
| Серия | HiPOWER |
| Мощност(W) | 3W |
| Светлинен поток (lm) | 180lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 30° |
| Форма | рефлекторна |
| Размери (mm) | Ø50x78mm |
| Живот на осветителя (h) | 50000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа HiPOWER PAR16, 3W, E14, 2700K, 50 000 ч живот.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


