Лампа със специално предназначение за печки PS ∙ 15W ∙ 110lm ∙ E14
Код заявка: VIV003182
Технически параметри
| Серия | PS |
| Мощност(W) | 15W |
| Светлинен поток (lm) | 110lm |
| Напрежение (V) | 240V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Размери (mm) | Ø22x50mm |
| Живот на осветителя (h) | 1000h |
Описание
Лампа за печки 15W, E14, T300°, 240V. Лампите PS притежават технически параметри, които правят конструкцията им подходяща, за да бъдат използвани като светлинни източници в домакинските електроуреди (за печки - до 300°). Лампите представляват продукт със специално предназначение по смисъла на чл. 3, т. 1, а) от регламент 2015/1428 на Комисията.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

