LED лампа CERAMIC LED ∙ 3.5W ∙ 220lm ∙ E14 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003273
Технически параметри
| Серия | CERAMIC LED |
| Мощност(W) | 3.5W |
| Светлинен поток (lm) | 220lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 180° |
| Форма | свещ |
| Размери (mm) | Ø37x101mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~25W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа, 3.5W, E14, 230V, 4000K, свещ. CERAMIC LED CANDLE са с керамичен корпус и стъклен матиран дифузер. Предлагат се в 4000К; мощност 3,5W; срок на експлоатация: 30 000 ч; индекс на цветопредаване Ra ≥ 80, осигуряващ оптимален зрителен комфорт; ъгъл на разпръскване на светлината: 180°.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



