LED лампа FLOR LED ∙ 1W ∙ 100lm ∙ G4 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003320
1.74€ 3.40лв.
Технически параметри
| Серия | FLOR LED |
| Мощност(W) | 1W |
| Светлинен поток (lm) | 100lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G4 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | капсула |
| Размери (mm) | Ø10x39mm |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Еквивалент | ~15W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа 1W, G4, 12 AC/DC, 3000K. Мощност: 1W; напрежение: 12V AC/DC; цокъл: G4; цветна температура: 3000К; индекс на цветопредаване Ra ≥ 80; 30 000 ч живот; гаранция: 24 месеца.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



