LED лампа XARD LED ∙ MR16 ∙ 5W ∙ 350lm ∙ 12V ∙ G5.3 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003345
Технически параметри
| Серия | XARD LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 350lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 110° |
| Размери (mm) | Ø50x50mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~35W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа 5W, Gx5.3, 12 AC/DC, 3000K. Серията XARD LED предлага икономични и универсални решения за заместване на халогенните лампи MR16, които работят на 12V. Лампите са с ъгъл на насочване на светлината 110°, мощност 5W, цокъл Gx5,3, цветна температура 3000К.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



