Лампа със специално предназначение AS ∙ 25W ∙ 200lm ∙ E27
Код заявка: VIV003485
Технически параметри
| Серия | AS |
| Мощност(W) | 25W |
| Светлинен поток (lm) | 200lm |
| Напрежение (V) | 240V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | стандартна |
| Размери (mm) | Ø55x95mm |
| Живот на осветителя (h) | 2500h |
| Димиране | димируем |
Описание
Лампите с нажежаема жичка от серията AS са с номинално работно напрежение 240V и процент на отказите по-нисък от 2% през първите 1000 часа на експлоатация. Лампите представляват продукт със специално предназначение по смисъла на чл. 3, т. 1 в от регламент 2015/1428 на Комисията.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
