LED лампа за хладилник/фризер FRIGO LED ∙ 1.5W ∙ 130lm ∙ E14 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003491
2.35€ 4.60лв.
Технически параметри
| Серия | FRIGO LED |
| Мощност(W) | 1.5W |
| Светлинен поток (lm) | 130lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Размери (mm) | Ø23x50mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~15W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
FRIGO LED 1,5W E14 е LED лампа за осветление в хладилник и фризер. Лампата е с мощност 1,5W, цокъл Е14, цветна температура 4000K (неутрална светлина), ъгъл на разпръскване на светлината 360°.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




