LED линейно осветително тяло SPICA LED ∙ T5 ∙ 9W ∙ 4000K
Код заявка: VIV003498
Технически параметри
| Серия | SPICA LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 800lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 150° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 580x22x35mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED осветителните тела SPICA T5 LED заменят телата, работещи с Т5 луминесцентни лампи. SPICA LED 9W е с вграден прекъсвач и е в комплект с аксесоари за монтаж и захранващ кабел с щепсел (0,80 m). Дължина на LED осветителното тяло - дължина 580 мм, 9W, 230V, 4000K, комплект с кабел 0,80 m.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


