LED осветително тяло GOLF LED ∙ T8 ∙ 9W ∙ 4000K
Код заявка: VIV003544
Технически параметри
| Серия | GOLF LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 900lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 270° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 45x32x610mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Многофункционалният осветител GOLF T8 LED 10W директно заменя познатите осветителни тела тип „Шина“. Той е икономичен и с дълъг живот на LED лампата – 25 000 ч, с висок светлинен поток на излъчване, лесен за монтаж и употреба. LED осветително тяло с дължина 610 mm, 230V, 4000K.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


