LED прожектор TREND LED ∙ 30W ∙ черен ∙ 4000K
Код заявка: VIV003607
Технически параметри
| Серия | TREND LED |
| Мощност(W) | 30W |
| Светлинен поток (lm) | 2700lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 105x130x25mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Температура на околната среда | -20÷+35°C |
Описание
LED прожектор 30W, 2400 lm, 230V, 4000K, черен, IP65. Ултра компактните и с прекрасен дизайн LED прожектори TREND LED 10W/20W/30W/50W са изключително икономични и могат да се използват за осветяване както в закрити помещения, така и на открито, при условия на повишено ниво на влажност и запрашеност (степен на защита IP65).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


