LED захранване MPD MINI LED DRIVER ∙ 36W
Код заявка: VIV003650
10.43€ 20.40лв.
Технически параметри
| Серия | MPD |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 45x140x28mm |
| Max натоварване | 36W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 3A |
| Материал | термопластмаса |
Описание
LED захранване 36W, In100-240V, Out 12VDC-3A. MPD MINI LED DRIVER 36W е с компактни размери, подходящ за захранване на LED ленти и 12V диодни лампи в закрити помещения (IP20).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
