LED захранване SPD SLIM LED DRIVER ∙ 100W ∙ IP67
Код заявка: VIV003653
28.12€ 55.00лв.
Технически параметри
| Серия | SPD |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Степен на защита | IP67 |
| Размери (mm) | 52x190x38mm |
| Max натоварване | 100W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 8.3A |
| Материал | термопластмаса |
Описание
LED захранване 100W, In100-240V, Out 12VDC-12.5A. SPD SLIM LED захранванията са с най-висока степен на защита от външни влияния - IP67. Подходящи са за употреба в ограничени пространства.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
