LED захранване PPD POWER LED DRIVER ∙ 200W ∙ IP67
Код заявка: VIV003655
44.99€ 87.99лв.
Технически параметри
| Серия | PPD |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Степен на защита | IP67 |
| Размери (mm) | 120x232x53mm |
| Max натоварване | 200W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 16.67A |
| Материал | алуминий |
Описание
LED захранване PPD POWER LED DRIVER 200W е с максимална степен на защита от външни влияния IP67.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
