LED тяло за стена ALVIA LED SQ 4,5W DR/GR CL 4000K
Технически параметри
| Серия | ALVIA LED |
| Мощност(W) | 4.5W |
| Светлинен поток (lm) | 290lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 125x125x27mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | тъмно сиво |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
Описание
LED осветително тяло, 4.5W, 230V, 4000K, квадрат, тъмно сиво, IP65. Влагозащитените LED осветителни тела ALVIA LED IP65 са предназначени за директен монтаж на стена предимно за ефектно осветление навън. Благодарение на изискания геометричен дизайн моделите се сливат добре както с традиционния, така и с модерния архитектурен стил. Това позволява те да се използват и в закрити помещения.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

