Инфрачервен сензор за движение BRAVO SR36
Код заявка: VIV003783
Технически параметри
| Серия | BRAVO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø115x24.3mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 2000W; LED 1000W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
Описание
Най-компактният и тънък инфрачервен сензор за движение BRAVO SR 36 е с обхват на действие 360°, зона на отчитане 4 м максимално. BRAVO SR36 е подходящ за употреба в закрити помещения (стълби, коридори, външни части на сгради - гаражи и т.н.). Инфрачервен сензор, max 1000W LED, 360°, 230V.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

