Микровълнов сензор за движение CHARLIE MW18-S-W ∙ IP65
Код заявка: VIV003884
Технически параметри
| Серия | CHARLIE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 80x117.2x51.5mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 1200W; LED 300W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Микровълнов сензор |
Описание
Микровълновият сензор за движение CHARLIE MW18-S-W, max 300W LED, 180°, 230V е енерго-ефективен превключвател, съчетаващ автоматизъм, практичност, удобство и безопасност. Той работи с електромагнитни вълни с висока честота и това му позволява да регистрира движение зад врати, стъклени панели и дори по-тънки стени, като автоматично разпознава ден и нощ.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



