LED аплик със сензор за движение LIMA LED 10W SR16 ∙ бял ∙ IP44
Код заявка: VIV003886
Технически параметри
| Серия | LIMA LED |
| Мощност(W) | 10W |
| Светлинен поток (lm) | 750lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø250x49mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
| Температура на околната среда | -20÷+40°C |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
Описание
LIMA LED 10W, 230V, 4000K е влагозащитен аплик IP44 с инфрачервен сензор за движение, изработен от устойчив на UV-лъчи материал. Подходящ е за използване на открито за осветяване на площта пред входове на сгради, дворове, гаражи и др.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


