Инфрачервен сензор за близост FOXTROT IR-SR
Код заявка: VIV003888
Технически параметри
| Серия | FOXTROT |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 35.5x78.2x20.6mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 500W; LED 200W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
Описание
Инфрачервеният сензор за близост FOXTROT, max 200W LED, 230V отчита движение в много малък обхват – едва 5-6 cm. Задейства се с махване на ръка и е подходящ за вграждане на места, които човек лесно може да достигне с ръка: кухненски шкафове, детски стаи; както и там, където по хигиенни съображения е препоръчително ключът за осветлението да не се докосва.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


