LED лампа BRILA LED ∙ 3W ∙ 330lm ∙ G9 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003892
Технически параметри
| Серия | BRILA LED |
| Мощност(W) | 3W |
| Светлинен поток (lm) | 330lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G9 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 330° |
| Форма | капсула |
| Размери (mm) | Ø16.5x49mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~35W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа 3W, G9, 230V, 3000K. BRILA LED G9 3W са предназначени да заменят халогенните G9 лампи с мощност до 35W. BRILA LED са с компактни размери и широк ъгъл на разпръскване на светлината - 330°.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



