LED лампа NOVA LED ∙ 2W ∙ 200lm ∙ G4 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003895
Технически параметри
| Серия | NOVA LED |
| Мощност(W) | 2W |
| Светлинен поток (lm) | 200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G4 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | капсула |
| Размери (mm) | Ø10x36mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~30W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа 2W, G4, 12 AC/DC, 4000K. Изключително компактна и енергоефективна светодиодната лампа NOVA LED 2W G4 е най-добрият избор при подмяната на халогенните капсули G4 с мощност до 30W, работещи при понижено напрежение 12V.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



