Рефлекторна LED лампа SILVER LED ∙ PAR38 ∙ IP65 ∙ 15W ∙ E27 ∙ червена
Код заявка: VIV003948
8.64€ 16.90лв.
Технически параметри
| Серия | SILVER LED |
| Мощност(W) | 15W |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 40° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | рефлекторна |
| Размери (mm) | Ø122x134mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | червен |
Описание
LED лампата SILVER LED PAR38 15W E27, червена е влагозащитена с IP65 и е с много висок светлинен поток.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

