LED тяло за баня VISTA LED ∙ 15W ∙ 4000K ∙ IP44
Код заявка: VIV003956
Технически параметри
| Серия | VISTA LED |
| Мощност(W) | 15W |
| Светлинен поток (lm) | 1200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 600x65x53mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
Описание
LED тялото за баня VISTA LED 15W 4000K 230V е предназначено да се използва за осветяване на зоната около огледалото. Степента на защита IP44 осигурява безопасно използване в зоната около огледалото в банята. VISTA LED е с прекъсвач, което позволява тялото да се включва и изключва независимо от останалото осветление в помещението.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




