LED лампа MARS LED ∙ 40W ∙ 5200lm ∙ E40 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004004
14.83€ 29.00лв.
Технически параметри
| Серия | MARS LED |
| Мощност(W) | 40W |
| Светлинен поток (lm) | 5200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E40 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 330° |
| Размери (mm) | Ø96x238mm |
| Живот на осветителя (h) | 20000h |
| Еквивалент | ~250W живачна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа 40W, E40, 230V, 4000K. LED лампите MARS LED са ново поколение мощни светлинни източници, предназначени за използване в тела както за външно, така и за индустриално осветление.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



