LED тяло за баня ZOE LED ∙ 8W ∙ 4000K ∙ IP44
Код заявка: VIV004016
Технически параметри
| Серия | ZOE LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 640lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 110° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 400x151x67mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | сатениран никел |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
Описание
Плавните и изчистени линии на LED осветителното тяло ZOE LED 8W 230V IP44 внася изтънченост в интериора на съвременната баня в класически или модерен стил. Монтирано над огледалото ZOE LED осигурява достатъчно светлина в тази зона.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


