Аварийно LED осветително тяло RACER LED-L ∙ 5W ∙ Li-Ion ∙ 3,7V
Код заявка: VIV004033
10.74€ 21.01лв.
Технически параметри
| Серия | RACER LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 100lm (low)/200lm (high) |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 340x55x28mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
Описание
Аварийно LED тяло, 5W, Li-Ion 3.7V, 2000 mAh.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


