Луна за външен монтаж NEVILS ∙ DL701 ∙ черен
Код заявка: VIV004050
Технически параметри
| Серия | NEVILS |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø70x100mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
Цилиндрична, алуминиева луна за външен монтаж, Ø70 x 100, 230V, GU10, черна. Компактните размери и изчистеният дизайн на алуминиевите луни за външен монтаж NEVILS с кръгла форма са основното предимство на серията. Луните се предлагат в комплект с фасунги за цокъл GU10 и са съвместими с LED и халогенни лампи тип JDR.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




