Спот за релсов монтаж BEAT ∙ TL902 ∙ GU10 ∙ черен
Код заявка: VIV004059
Технически параметри
| Серия | BEAT |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 120x35mm |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
Спот за релсов монтаж, 230V, GU10, черно. Дали за акцентиращо осветление или за осветяване на витрини, компактните спотове за релсов монтаж BEAT TL902 с насочена лампа на GU10 са разумният избор. Възможността в спота да се използва сменяем светлинен източник дава свобода при избора на мощност, цветна температура и др.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


