LED филамент лампа FLICK VINTAGE LED ∙ BFV35 ∙ 4W ∙ 380lm ∙ E14 ∙ 2700K
Код заявка: VIV004088
Технически параметри
| Серия | FLICK VINTAGE LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 380lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | свещ |
| Размери (mm) | Ø35x97mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | кехлибар |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа, vintage style, 4W, E14, 230V, 2700K, кехлибар, C35. LED лампите FLICK VINTAGE притежават специално кехлибарено покритие върху стъкления балон. Благодарение на него се създава усещане за уют в осветявания интериор.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



