LED осветително тяло JAZZ LED ∙ 10W ∙ 4000K
Код заявка: VIV004104
Технически параметри
| Серия | JAZZ LED |
| Мощност(W) | 10W |
| Светлинен поток (lm) | 700lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 110° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 580x78x30mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | алуминий |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED осветително тяло за мебели 10W, 230V, 4000K, 580 x 78 x 30, IP20, алуминий. Класическа линия на корпуса с вграден прекъсвач и модерен алуминиев цвят, заедно с енергоефективните вградени SMD диоди, правят осветителното тяло JAZZ LED отлично решение за осветление на местата, където е необходима допълнителна изкуствена светлина – над мивката, над кухненския плот, над огледалото и т.н.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



