Влагозащитена плафониера BALI/S LED ∙ 16W ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004148
Технически параметри
| Серия | BALI LED |
| Мощност(W) | 16W |
| Светлинен поток (lm) | 1280lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 220° |
| Степен на защита | IP54 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 170x170x42mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
Описание
LED плафониера, квадрат, 16W, 230V, 4000K, IP54. Влагозащитените LED плафониери BALI LED IP54 са с мощност 16W и са с вградени светодиоди, които светят с неутрална светлина 4000K. Лесната инсталация ги прави идеални за осветяване на различни помещения както в дома, така и на открито.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане





