Градински фенер MURANO ∙ H007 ∙ античен месинг ∙ IP44
Код заявка: VIV004229
Технически параметри
| Серия | MURANO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 145x145x1150mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | античен месинг |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
Фенер, цвят античен месинг, за окачване на таван с пендел, алуминиев четиристенен корпус, декоративно стъкло тип "витраж", фасунгата E27, IP44, обща дължина 1150 мм. Максимално натоварване 1 х 60W за лампи с нажежаема жичка.Серията класически фенери MURANO се състои от фенери с четиристенен алуминиев корпус в цвят античен месинг и стъкло от 5 части с декоративен елемент. Фенерите са влагозащитени с IP44 и са подходящи за лампи с цокъл Е27.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



