LED лампа OTO LED ∙ 7W ∙ 800lm ∙ G9 ∙ 3000K
Код заявка: VIV004237
Технически параметри
| Серия | OTO LED |
| Мощност(W) | 7W |
| Светлинен поток (lm) | 800lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G9 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | цилиндрична форма |
| Размери (mm) | Ø20x71mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~55W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
OTO LED G9 е светодиодна лампа с мощност 7W, 230V, 3000K, впечатляващ светлинен поток 800 lm и много висока ефективност от 114 lm/W. Лампата е с керамичен корпус за оптимално отвеждане на отделената при работа топлина.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



