Пендел RETRO ∙ R6001 ∙ графит/черен гладък кабел
Технически параметри
| Серия | RETRO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø100x980mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | графит |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Описание
RETRO шик метален пендел R6001 GM-BK, текстилен кабел с дължина 980 mm, цокъл E27, φ100 x 980 mm, IP20, мощност на светлинния източник - max 1 x 60W, 230V, графит/черен гладък кабел.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
