LED панел за вграждане QUADRA LED ∙ 36W ∙ 3600lm ∙ бял ∙ 4000K
Код заявка: VIV004285
Технически параметри
| Серия | QUADRA LED |
| Мощност(W) | 36W |
| Светлинен поток (lm) | 3600lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 200° |
| Степен на защита | IP44/20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 225x225x16mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 20000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | 195x195mm |
Описание
LED панел QUADRA LED 36W; 3600 lm; 4000К (студена светлина); IP44/IP20; 20 000 ч полезен живот; 2 години гаранция. QUADRA LED е квадратен светодиоден панел с висока ефективност 100 lm/W и по-широка светеща площ.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




