LED лампа LARGO LED ∙ 9W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 3000K
Код заявка: VIV004293
0.76€ 1.49лв.
Технически параметри
| Серия | LARGO LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 806lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 200° |
| Форма | стандартна |
| Размери (mm) | Ø59x104mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~60W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа, 9W, E27, 230V, 3000K, A60, живот - 25 000 ч, 2 години гаранция.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


