LED лампа JAY LED ∙ 5W ∙ 500lm ∙ E14 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004298
Технически параметри
| Серия | JAY LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 500lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | цилиндрична форма |
| Размери (mm) | Ø18.3x68mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~42W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Серията светодиодни лампи JAY LED E14 с марка VIVALUX са с мощност 5W и отличен светлинен добив от 100 lm/W. Лампите са с компактни размери, което позволява те да се използват в тела с ограничено пространство за осветление у дома, в административни сгради, магазини, ресторанти и на други места, където качественото осветление е необходимост.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



