Градински аксесоар с фасунга ACER/SP ∙ GU10 ∙ черен ∙ IP65
Код заявка: VIV004313
Технически параметри
| Серия | ACER |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | Ø98x315mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
Влагозащитеното тяло ACER/SP GU10 IP65 за външно осветление е в комплект с колче, с помощта на което тялото се забива в земята, а това дава възможност то да се мести. ACER/SP е с метален корпус и фасунга за цокъл GU10, което дава възможност за свободен избор на насочени лампи с марка VIVALUX.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


