Двоен инфрачервен сензор за движение NEXO ∙ SR36 ∙ бял ∙ IP65
Технически параметри
| Серия | NEXO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 119.5x80x51.5mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 1200W; LED 300W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
Описание
NEXO SR36 е двоен сензор за движение с влагозащита IP65, която дава възможност той да се използва и на открито. Предимството на двойния сензор за движение е по-големият обхват на действие на сензора.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


