LED лента LENTA LED ∙ 60 SMD3528 ∙ 6400К ∙ 5м
Код заявка: VIV004355
3.84€ 7.51лв.
Технически параметри
| Серия | LENTA LED |
| Мощност(W) | 24W |
| Светлинен поток (lm) | 1050lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 8x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Брой диоди на метър | 60 SMD LED/m |
| Мощност/m | 4.8W/m |
| Светлинен поток/m | 210 lm/m |
Описание
LED лента LENTA LED 60 SMD3528 W 6400К.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






